Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımanız gerekiyor ve bunun için doğru firma seçimini nasıl yapacağım diye araştırma yapıyorsanız Arnavutköy evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Köklü bir nakliyat firması olmanın verdiği deneyim ile eşyalarım taşınma sırasında zarar görecek mi endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. Avrupa’nın kullandığı modern yöntemleri ülkemize getiren dinamik ekibimiz eşyalarınız için maksimum koruma sağlamaktadır. Paketleme ve ambalajlama yapmakta ve eşyaları toplama sırasında zaman kaybı yaşamanızı ve yorulmanızı önlemekteyiz. Her eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemesi kullanmakta kırılacak eşyalar için ilave önlemler almaktayız.

Teknolojiden de yararlanmakta ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturmak için portatif yük asansör sistemleri kullanmaktayız. Nakliye için hazırlanmış olan eşyaları asansör ile araçlara almakta ve dikkatle istiflemekteyiz. Bu şekilde bütün eşyaları araca almanın ardından da yeni adrese nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Yeni evinize eşyaları taşımanın ardından isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemini de yapmakta ve işimizi tamamlayarak evinizden ayrılmaktayız.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Arnavutköy evden eve nakliyat hizmetinin alınması noktasında beklentileriniz arasında uygun fiyat bulunuyorsa firmamız doğru tercih olmaktadır. Çünkü her müşterimiz için özel fiyat çözümleri üretmekteyiz. Ücretsiz ekspertiz yaparak eşyaları taşınmadan önce yerinde görmekte ve maliyeti belirlemekteyiz. Kurumsal bir nakliyat firması olmamız ile de verdiğimiz fiyatın kesin olmasını sağlamaktayız. Taşınma bittikten sonra ilave masraflar çıkartmayarak müşteri memnuniyetinin yüzde yüz olmasını sağlamaktayız. Planlı olarak hizmet vermekte nakliyenin her aşamasının yetkili arkadaşlarımız ile koordine edilmesini sağlamaktayız. Çıkabilecek aksilikleri önceden hesaplamakta ve gerekli önlemleri almaktayız.

Günümüzde sigortanın değeri kesin olarak anlaşılmıştır ve bizlerde sigortalı nakliyat yapmaktayız. Eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve sigorta poliçesini de taşınma başlamadan oluşturmaktayız. İstanbul’un her ilçesine olduğu gibi şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile başka bir şehre taşınmanızda da yanınızda yer almaktayız. Arnavutköy evden eve nakliyat için işinde uzman ve özveri ile çalışan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Taşınma ihtiyacının her an olabileceğini bilmekte ve bunun için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız hasar görmeden taşınmak için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Comments

 • 2 ay önce evimi taşıttırdım çok memnun kaldım işini temiz ve titizlikle yürüten güleryüzlü samimi insanlar ellerine sağlık fiyat konusunda hiç sıkıntı çekmedim fiyatlar oldukça uygun?
  Teşekkürler Arnavutköy evden eve nakliyat

 • Bir insanın yeni bir eve taşınması her yönden zordur. Eski eve olan alışkanlığınızdan dolayı evinizden vazgeçmek istemezsiniz, bir yandan da yeni evin heyecanı ile dolup taşarsınız. Bu duygusal boyutun yanı sıra bir sonu yorgunlukla bitecek bir gerçek “taşıma” öyküsü var. Bu her insanın gözünde dağ gibi büyüyor. Aman yemek takımım kırılsa, aman takılarım kaybolursa, aman mobilyalarım çizilirse… Her taşınan insan bu tarz kaygıları taşıyor. Bir de eşya paketlemesiydi, nakliye firması bulmasıydı, yeni eve de yerleştirmesiydi derken bir ton iş çıkıyor insanın başına. Taşınma işini sadece düşünmek bile yetiyor yorulmaya. Ama artık tüm bunlar gözünüzde büyümesin evinizi taşımak gözünüzde büyümesin! Arnavutköy Nakliyat hem eşyalarınızı özenle paketler, hem de güvenle taşır.

 • Öncelikle yetkili olan zafer beye hem telefonda açıklayıcı ve samimi diyalogundan teşekkür ederim
  Tam söyledikleri saatde geldiler ve düzgün bir şekilde
  Eşyalarımı teslim ettiler tüm içtenligimle tavsiye ederim.

 • Nakliyecilik işinde çığır açan işletme ekiplerinin ustalığıyla çok güzel taşımacılık yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim. Arnavutköy evden eve nakliyat ?

 • Ellerine kollarına sağlık gayet iyi bir hizmet veriyorlar sorunsuz ve başınız ağrımadan eşyalarınız taşıtmak istiyosanız Arnavutköy Nakliye’ye tercih edebilirsiniz tekrardan teşekkürler başarılar.

 • Öncelikle tam saatinde geldiler. Eşyaları dikkatli ve hızlı bir şekilde topladılar. Diğer tarafa yerleştirilmesi de yine dikkat ve hızla yapıldı. Eşyalar hasarsız bir şekilde geldi. Toparlarken üzerinde mevcut bir hasar vs. varsa bunları baştan teyit ediyorlar. Ayrılmasını ve ekstra özenli taşınmasını istediğiniz eşyalar konusunda hassasiyet gösteriyorlar

 • Evimizi 5. kattan 5 katta taşımak için Arnavutköy Nakliyat’tan evden eve nakliye hizmeti aldım, uygun fiyatta anlaştık ve taşınma günü tam zamanında geldiler. Büyük bir kamyon yeterince eleman getirdiler. mobilyadaki çizikleri önlemek için çok güzel ambalaj yaptılar. Taşınma bitikten bir gün sonra kapıda kredi kartı ile ödememi yaptım. bir sonraki taşınmam ve kendi çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Benim puanım 10 yıldız.

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın