Avcılar Evden Eve Nakliyat

Dünyanın en büyük metropollerinden İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olarak Avcılar evden eve nakliyat ihtiyacının en çok duyulduğu yerler arasındadır. Bu ihtiyacın karşılanması için de köklü bir nakliyat firması olarak profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Üstün kalitede hizmetimiz ile eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Evinizi başka bir adrese taşımanız gerektiğinde bunun için firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Bu şekilde taşınma öncesinde eşyaları görmekte ve bütçenize uygun olacak şekilde fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu ekspertiz sırasında ayrıca taşınma planını uygun olduğunuz günü öğrenerek bu gün için oluşturmaktayız.

Birinci önceliğimiz eşyaların hasar görmeden taşınmasıdır bunun için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Kaliteli malzeme kullanmakta her eşyanın cinsine uygun teknik ile paketleme yaparak tam koruma sağlamaktayız. Bu şekilde eşyaların toplanması işlemini yapmanın ardından yeni adreste de isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemini de yapmaktayız. Bu hizmetlerimiz ile evinizi taşırken yorulmanızı önlemekte ve yeni adresinizde kısa zamanda normal hayatınıza başlamanızı sağlamaktayız.

Avcılar Asansörlü Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınması kadar konforlu bir taşınma süreci oluşturulmasını sağlamaktayız. Bu amaçla firmamızın sahip olduğu portatif asansör sistemlerini kullanmaktayız. Asansörlü nakliyat yaparak taşınma süresinin kısalmasını sağlamaktayız. Taşınma gününde evinize gelen ekiplerin bir kısmı aşağıda asansörün kurulumunu yapmakta ve nakliyeye hazırlanan eşyalar bu asansör ile araçlara alınmaktadır. Kapalı kasa araçlar kullanmakta ve içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız. Araçların içine dikkatle eşyaları istiflemekte ve daha sonrasında ise hedef noktaya doğru yola çıkmaktadır.

Nakliyat sektöründe alınan tüm önlemlere karşın trafikte kazalar olabileceğini bilmekte ve bunun için sigortayı asla ihmal etmemekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamakta tüm nakliyat süresince de sigortanın devam etmesine dikkat etmekteyiz. Avcılar evden eve nakliyat yapan firmamız her müşterisinin özel olduğunu bilmekte ve bunun için özel nakliyat çözümleri üretmektedir. Güvenilir firma olarak adımızın anılmasını da verdiğimiz bütün sözlerde durmamız ile başarmaktayız. İstanbul’un diğer ilçelerine ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de size özel çözümler üretmekteyiz.

Comments

  • Çok firmayla konuştum kesinlikle en iyi fiyat ve güler yüz konusunda da ha iyisi yok harikalar islerinde çok hizli lar kesinlikle oneriyorum avcılar evden eve nakliyat ???

  • Size eğer Avcılar Nakliyat ile çalışırsanız, yeni eve taşınma maceranızın nasıl olacağını bir anlatalım. Anlaşmamızı yaptıktan sonra, bize verdiğiniz tarihte evinize geliyoruz. Eşyalarınızı, hepsinin korunma ihtiyacına göre en sağlam şekilde paketliyoruz. Çünkü biliyoruz ki eş taşımak öyle sadece eşyaları oradan alıp öbür yana götürmekten ibaret değil. Asıl iş o eşyalara hiç zarar vermeden taşıyabilmek. Biz de size bunun garantisini veriyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinin ardından, istediğiniz tarihte eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz. Hatta size bir de ipucu verelim; eğer kolilerin üzerinde hangi kolinin hangi odaya gideceğini ifade eden etiketler yapıştırırsanız hem sizin işiniz hem de bizim işimiz daha da kolay! Biz neyi nereye götüreceğimizi daha iyi bilmiş olacağız. Siz de biz evden ayrıldıktan sonra kolilerinizi bir o yana bir bu yana sürüklemek zorunda kalmayacaksınız

  • Teşekkürler Avcılar evden eve Nakliyat arkadaşlarım avcılar nakliyatı beğenmiş ben hizmet almadım nakliyatı ama inşallah alırız belki ??

  • İşlerini dedikleri saatte ve düzgünce yapan bir firma.Kendilerini Google dan tesadüfen buldum.Bundan sonra çevreme önereceğim bir firma olacak.Ayrica çalışanların davranislari da oldukça düzgün.Tesekkurler.

  • Ellerine kollaruna sağlık aldığım hizmetten çok memnun kaldım hem ucuz hemde aynı gün içinde taşıttırdğınız eşya teslim ediliyor çok ama çok memnun kaldım bu kalitede devam.??? AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT ?

  • Avcılar evden eve taşıma ile evimi taşıttım.Çok hızlı ve sorunsuz bir taşınma oldu. taşımayı yapan Personellerine ve personel şefine çok teşekkür ederim.Evini taşımayı düşünen kişılere kedinlikle tavsiye ederim.

  • Eşyalarımı zamanında gerektiği gibi sarmalayıp paketleyip kamyona yüklediler. İntikalde gecikme olmaksızın eşyamı indirdiler. Özen göstererek 6. Kata çıkardılar. Herhangi bir hasar olmaksızın eşyalarımı yerleştirdiler, gerekli montajları yaptılar. Bu benim zaten 3. Kez aynı firmayla iş yapmam. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Avcılar evden eve nakliyat ??

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın