Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak denildiğinde insanların yaşadığı stresi üstün kalitede verdiğimiz Bağcılar evden eve nakliyat hizmetimiz ile ortadan kaldırmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile ev taşımanın bütün ayrıntılarını bilmekte ve bunlar ile uğraşma zorunda kalmanızı önlemekteyiz. Avrupa’nın kullandığı modern nakliyat yöntemlerini kullanmakta ve bu şekilde eşyalarınız için güvenli olduğu kadar konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Özveri ile yılın her günü çalışmakta bu sayede uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Eşya toplama ve yerleştirme sorunundan kurtulmanızı bu alanda uzman olan ekiplerimiz ile sağlamaktayız.

Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma öncesinde gerekli hazırlığı yapmaktayız. Yapılan hazırlık içinde taşınma planının oluşturulması yer almaktadır. Eşyaların miktarına ve yeni taşınacağı adrese göre oluşturulan plan yetkili personelimizin denetiminde gerçekleştirilmektedir. Bağcılar evden eve nakliyat hizmetini alma noktasında bütçenize uygun fiyat bulmanızı eşyaları yerinde görerek sağlamaktayız. Kurumsal bir nakliyat firması olarak verdiğimiz fiyatın net olması ile taşınma sonrasında ilave masraflar ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Bağcılar Garantili Nakliyat

Köklü bir nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize garantili olarak hizmet vermekteyiz. Garantili hizmetimiz ile içiniz rahat olarak evinizin taşınmasını sağlamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini üstün kalitede hizmetimiz ve eşyaların hiçbir hasar görmeden taşınması sağlamaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteğimiz ile eşyaları maksimum koruma altına almaktayız. Her eşya için uygun ambalaj malzemesi ve özel teknikler kullanmaktayız. Koruma altına aldığımız eşyaların hızla araçlara yüklenmesi için sahip olduğumuz portatif asansör sistemlerini kullanmaktayız. Asansör kullanıyor olmamız ile taşınma süresinin kısalmasını sağlamaktayız.

Bağcılar evden eve nakliyat sırasında eşyaların trafikte de güvende olması için uygun araçlar kullanmaktayız. Kapalı kasa içi geniş araçlar kullanmakta ve araçların içini de süngerle kaplamaktayız. Profesyonel sürücülerimiz araçları mümkün olan en düzgün ve kısa yollardan yeni adrese ulaştırmaktadır. Sigortayı eşyaların gerçek değeri ile yapmakta ve eşyaların trafikte olduğu zamanda yaşanabilecek kazalara karşı da önlem almaktayız. İstanbul’un bütün ilçelerine olduğu gibi ayrıca ülkemizin bütün il ve ilçelerine sıkıntı yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Detaylı bilgi için online ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Comments

  • Ellerine kollarına sağlık gayet memnun kaldım eşyalarım hasarsız bir şekilde en kısa süre içerisinde taşındı ellerine kollarına sağlık. Bağcılar evden eve nakliyat ⭐⭐⭐⭐⭐

  • Eşyalarınızın sigortalanması gerekir, olası bir aksilikte müşteri mağdur edilmemelidir. Firmamız Avcılar garantili taşımacılık hizmetinde eşyalarınızı ekspertiz tarafından inceletir, değeri öğrenilir ve o an sigortalama işlemi yapılır. Siz müşterilerimizin elinde sigorta belgesi olur ve böylelikle endişeleriniz sıfıra indirilir. Eşyalarınızda olan herhangi bir kırık, çizik gibi durumlarda eşya bedeliniz Avcılar nakliyat tarafından size ödenir. Müşteri memnuniyeti sağlanması ve müşteri mağduriyetinin önüne geçilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

  • Gerçekten eşyalarımızı özenle taşıyıp bizi hiç uğraştırmadıklarından ötürü tüm ekibe canı gönülden teşekkür ederim. Umarım hizmetlerine bu kalite de devam ederler. Bağcılar evden eve nakliyat ??

  • Gösterdikleri ilgi alaka mükemmel temiz dürüst taşıma yapan ömeroğlu nakliyat ekibine teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum

  • teşekurler taşıma cok guzel oldu elemanlar tecrübeli ve kaliteli insanlar ambalaj çok güzel olmuş düzen super mutlaka herkese tavsiye ederim??????

  • Her konuda tamamen profesyonelce yaklaşımları ve tüm hijyen kurallarına eksiksiz uymaları fark yaratıyor. Tüm yardımlarından dolayı ekibe ve patronlara çok teşekkür ederim

  • Merhaba. 7 ekim’de aldığımız Evden Eve Nakliyat hizmetinizden çok memnun kaldık. Arkadaşlarınız çok kibardı ve çok titiz çalıştılar. Bir bardak bile kırılmamıştı. 2 bebeğim var çok stres yapmıştım çok şükür yerleştik. çok teşekkür ediyoruz. Emeğinizin maddi karşılığı yok gerçekten. Allah işlerinizi rast getirsin. Kolay gelsin.
    Bağcılar evden eve nakliyat…

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın