Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en büyük ilçelerinden birinde Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetini firmamız profesyonel ekipleri ile vermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili olarak hizmet veriyor olması ile de gün geçtikçe daha çok talep almaya devam etmektedir. Bizlerde bu taleplerin karşılanması için gelişmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sektörün en çok tercih edilen firması olmayı taşınma stresi yaşamadan ve eşyalarım zarar görür mü diye endişe etmeden evinizi taşımamız ile başarmaktayız. Geniş ekipler ile hizmet vermekte ve kısa sürede nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Modern yöntemler kullanmakta ve eşyalar için maksimum koruma sağlamaktayız.

Ücretsiz ekspretiz yapmakta ve taşınma öncesinde maliyeti belirlemekte ve fiyat teklifi sunmaktayız. Ayrıca bu sırada eşyaları görmekte taşınma planı oluşturmaktayız. Planlama yaparak hizmet vererek gereksiz zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. Eşyaları yerinde gören eksper arkadaşlarımız sigorta için gerçek değerinin tespit edilmesini sağlamaktadır. Taşınma öncesinde sigorta yapılmakta ve sonuçlanana kadar da devam ettirilmektedir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyatta Hızlı Çözümler

Bahçelievler evden eve nakliyat süresinin uzaması yaşanan stresin artmasına neden olmaktadır. Bunun bilincinde olarak geniş ekipler ile hizmet vermekte ve taşınma süresinin minimuma inmesini sağlamaktayız. Taşınma gününde yeterli sayıda personel başlarında yetkili arkadaşımız ile gelmekte ve koordineli olarak çalışmaktadır. Bir kısmı yukarıda paketleme ve ambalajlama yaparken diğer kısmı da bina önüne getirilen portatif asansör sistemini kurmaktadır. Daha sonra paketlemesi yapılan eşyalar bu asansör ile araca yüklenmektedir. Yeni adreste de gerekli olması halinde asansör kullanılmaya devam edilmektedir. Asansör sistemini kullanıyor olmamız ile eşyalar için konforlu bir nakliye süreci oluşturmanın yanında ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız.

Kapalı kasa içleri geniş araçlar kullanmakta bu sayede eşyaların trafikteyken hava şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Araçların içlerini süngerle kaplayarak yoğun İstanbul trafiğinde yaşanan sarsıntılardan zarar görmesini önlemekteyiz. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetini almak evinizi İstanbul’un diğer ilçelerine ya da şehir dışına da taşımak istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız bütün sorularınıza net cevaplar verecek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Comments

 • Eşyalara gösterdikleri hassasiyetten dolayı kutluyorum. Kusursuz bir taşınma oldu. Özen bözene hiçbir şey kırmadan dökmeden taşıdılar. Bahçelievler evden eve nakliyat ?

 • nakliyat müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Taşınma işlemi nakliyat tarafından teknik yeterlilik ve eğitimli personellerle yapılır. Firmamız tarafından doğru araç seçimi yapılır ve eşyaların ağırlığı doğru hesaplanır. Ayrıca müşteriye doğru fiyat bilgisi verilmesini de nakliyat firmamızca önemsenmektedir.nakliyat bu noktalarda özenle çalışmaktadı Garantili Taşımacılık
  Garantili taşımacılık sektörün önemli noktalarından biridir.

 • Daha once bu kadar memmun kaldigim ve bu kadar kendine guvenen garanti veren bi nakliye sirketi gormemustim cok memun kaldim herkese tavsiye ederim

 • Teşekkürler taşımam çok güzel oldu herkese tavsiye ediyorum eşyaların dört dörtlük ambalaj oldu inan ki böyle bir taşıma görmedim ve herkese taşımalı ve tavsiye ediyorum Bahçelievler evden eve nakliyat ?

 • Teşekkürler taşıma super oldu ambalaj çok güzel olmuş düzen super Taşıma çok güzel oldu herkese tavsiye ediyorum elemanlar tecrübeli ve kaliteli insanlar mutlaka herkese tavsiye ederim Süper taşıma oldu arabaladaki düzen çok güzel ?ve herkese tavsiye ediyorum?

  ?

 • Mükemmel ve profesyonel çalışma sistemi ile kesinlikle memnun olacağınız bir şirket. Tek tip kıyafet. Özenle sarılan her eşya. Titiz çalışma. Özenle vidaları sökülüp takılan dolaplar. V.s. tüm ekibe çok teşekkür edeirm

 • Taşınırken eşyalarınızın başına birşey gelmesini istemiyorsanız kesinlikle bahçelievler evden eve nakliyat firmasını tercih etmelisiniz. Cok⭐ iyiler kendileri helal olsun….

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın