Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en eski ilçelerinden olan Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulan bir yer olmaktadır. Oldukça kalabalık olan bu ilçede çeşitli nedenler ile evinizi taşımanız gerektiğinde dinamik ekiplerimiz özveri ile çalışarak eşyalarınız zarar görmeden taşınmanızı sağlamaktadır. Taşınmanın bütün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden almakta bütün detaylar firmamızın profesyonel ekibi tarafından düşünülmektedir. Ücretsiz ekspertiz yapmakta taşınmanın maliyetini belirleyerek size özel fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu fiyatın kesin olduğundan kurumsal bir firma olmamız ile emin olmanızı sağlamaktayız. Taşınma sonrasında asla fazladan masraflar ile karşılaşmanıza izin vermemekteyiz.

Yılın her günü çalışmakta olan bizler uygun olduğunuz günü belirleyerek taşınma planı oluşturmaktayız. Nakliye sırasında eşyaların başında olmanıza gerek olmaması için denetimi yetkili personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemekte ve verdiğimiz sözde durarak tam zamanında ve eşyalarınız zarar görmeden taşınmanızı sağlamaktayız. Bayrampaşa evden eve nakliyat sırasında yorulmanızı önlemek ve eşyalar için üst düzey koruma sağlamak adına paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Kaliteli malzeme kullanarak bu işlemi uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız.

Bayrampaşa Sigortalı Nakliyat

Eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için gerekli bütün önlemleri almaktayız. Bununla yetinmemekte İstanbul’un yoğun trafiğinde kazaların yaşanabileceğini göz önüne alarak sigortayı ihmal etmemekteyiz. Ekibimiz evinize gelmeden önce sigortayı yapmakta ve taşınmanın sonuçlanmasına kadar devam etmesini sağlamaktayız. Firma olarak müşterilerimizin yüzde yüz memnun olmasını sağlamak adına eşyaları için konforlu bir nakliye süreci oluşturmaktayız. Bunun için portatif yük asansörlerimizi kullanmaktayız. Eşyaları bina merdivenlerinden değil asansör sistemlerimiz ile taşımakta bu sayede olabilecek kazaları da önlemekteyiz.

Kapalı kasa içleri geniş araçlar kullanmakta araçların içini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız. Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan almanız halinde işimizi hızla tamamlamakta ve yeni adresinizde kısa sürede normal hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktayız. Güler yüzlü ve anlayışlı olan ekibimiz ile taşınma stresi yaşamanızı önlemekte bütün sorularınıza da cevap bulmanızı sağlamaktayız. İstanbul’un bütün ilçelerine olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de alanında uzman ekiplerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Comments

  • Son zamanlarda sizin gibisi zor bulunur. İşini severek yapan nadir insanlardansız. Hepinizin eline emeğine sağlık. Teşekkür ederim. Bayrampaşa evden eve nakliyat ??

  • evden eve hizmetindeki çalışmalarımız, sizlerin kafasındaki soru işaretlerini silip atacaktır. Yapılması gereken bütün işlemler özenle yapılır. Eşyalarınız doğru zamanda, doğru araçla ve tecrübeli personellere emanettir.nakliyat sizlerin memnuniyeti için tüm detayları düşünmektedir. Ekiplerimiz eşyalarınızı değerinde sigortalatır. Bununla beraber montaj ve demontajından sorumludur

  • Evden eve nakliyat işi gerçekten çok zor ve meşakkatli işlerin başında geliyor. Bu işletme nakliyeciliği çok iyi çözmüş. BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT 🙂

  • Deneyimleri profesyonellikleri süper bir firma herşeyleri düzenli çok teşekkür ederim tüm ekibe

  • Hem sohbet ettik hem eşyaları taşıtıdık nede olsa işçi deyip aşalamayın arkadaşlar bende yardımcı oldum eşyalarımı hasarsız bir şekilde taşıdık çok memnun kaldım hem güler yüz hemde baya ucuz bir fiyata taşıdık ellerine sağlık gine taşıma işim olursa gine tercih ederim.??

  • Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hızlı güvenli ve temiz çalışan bir firma. Benim bantladığım kolileri daha sağlam olsun diye birkaç tur daha kendi getirdikleri koli bandıyla sarıp öyle taşıdılar. Eşyaları patpata sarmadan önce bir de streç film ile sarmaları ve hurçları kendi getirdikleri poşetlere koyup o şekilde taşımaları çok hoşuma gitti. Gerçekten çok teşekkürler

  • İstanbuldaki evimize gelip keşif ve fiyatlandırma yaptılar. Gününde ve saatinde gelip çok kısa bir sürede organize bir şekilde eşyaları kamuona yüklediler. Bir gün sonra çıkartma gemisi ile Heybeliada’daki evimize gelip yine organize bir şekilde eşyaları eve yerleştirdiler. Dolaplar kuruldu, beyaz eşya montajları yapıldı. Ekip çalışanları son derece profesyonel ve naziktiler. Reşat Bey ve ekibine hesaplı fiyatları ve profesyonel çalışmaları için teşekkür ederiz. Bayrampaşa evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın