Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Günümüzde çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir bu firmalar arasında profesyonel ekibi ile Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bizler gerçekleştirmekteyiz. Evinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarım hasar görecek mi endişesi yaşamanızı verdiğimiz garantili hizmet ile ortadan kaldırmaktayız. Zorlu ve yorucu olan ev taşımayı sizler için kolay bir hale getirmekteyiz. Bu amaçla geniş ekipler ve modern yöntemler kullanmaktayız. Eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. İşinde uzman olan ekibimiz eşyaları cinsine uygun ambalaj malzemesi kullanarak dikkatle paketlemekte ve bu şekilde maksimum koruma sağlamaktadır.

Evinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz olarak ekspertiz yapmakta ve eşyaları yerinde gördükten sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bunu yapmakta ki amacımız size uygun fiyat çözümleri üretebilmektir. Uygun fiyat teklifimizi onaylamanız ile de taşınma gününü belirlemekte ve taşınma planı oluşturmaktayız. Bu planı yaparak gereksiz zaman kayıpları yaşanmasını önlemekteyiz. Planı tam olarak uygulamakta ve Beşiktaş evden eve nakliyat sonrası yeni adresinizde ne zaman yaşamaya başlayacağınızı bilmenizi sağlamaktayız.

Beşiktaş Asansörlü Nakliyat

Binaların çok katlı olması ile eşyaların güvenli taşınması için yeni yöntem arayışları oluşturmuştur. Firma olarak portatif yük asansörleri kullanmakta ve eşyaları bina merdivenlerinden asla taşımamaktayız. Bu sayede ortaya çıkabilecek riskleri de önceden önlemekteyiz. Rezidans ve plaza gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişilerin kolayca taşınması içinde özel asansör sistemleri kullanmaktayız. Asansörler gibi eşyaların güvenli nakliyesi için diğer önemli etken de kullanılan araçlardır. Firma olarak İstanbul trafiğinin ne kadar yoğun olduğunu bilmekte araç filomuzu düzenli yenilemekteyiz. Bu şekilde yoğunluktan dolayı yaşanacak sarsıntılardan eşyaların etkilenmesini önlemekteyiz.

Beşiktaş evden eve nakliyat sırasında sigortayı ihmal etmemekte eşyaların gerçek değerinden yapılmasını sağlamaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma öncesinde sigortayı yapmakta ve bu şekilde nakliye sırasında bir kaza olması halinde hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi farklı bir şehre taşınmanız gerektiğinde de size özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden online ya da telefon ile alabilirsiniz.

Comments

  • Isim geregi evimi tasima olarak denk kardeşler evden eve ile tanistim sorunsuz ve dikkatli olarak benim icin Beşiktaş evden eve en iyilerinden
    Memnuniyetimi ifade etmek istedim…

  • Profesyonel çalışanları ve uygun araçlarıyla size sorunsuz bir hizmet sağlar. evden eve nakliyat evinizdeki eşyaların de montajından montajına kadar bütün süreç ile yakından ilgilenir. Firmamız gelişmiş asansörlü teknolojisiyle ulaşılması en zor dairelerde bile güvenli hizmet sunar. nakliyat uzman ekibimizce öncelikle evinizdeki eşyaların demontajını yapılır ve eşyalar doğru bir şekilde kolilenir. Sonrasında en doğru yöntemle ve zarar görmemiş bir şekilde binadan çıkartır . taşımacılık kamyonuna eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde dizilir

  • Evet bizde geçenlerde evimizi taşıyacaktık ve kendilerini aradık gayette güzel şekilde taşıyıp götürdüler herkese tavsiye ederim BEŞİKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT…

  • İşlerini dedikleri saatte ve düzgünce yapan bir firma.Kendilerini Google dan tesadüfen buldum.Bundan sonra çevreme önereceğim bir firma olacak.Ayrica çalışanların davranislari da oldukça düzgün.Tesekkurler.

  • Verdikleri hizmetten çok ama çok memnun kaldık bu devirde artık ucuz bir nakliye firması gayet zorlaştı ilk olarak bu yüzden burayı tercih ettim ama fiytlarının ucuz olmasına rağmen eşyalarınıza çok iyi bakıyorlar çok beğendim başarılar dilerim efendim.

  • İnsana kendini özel hissettiren, “bir daha nasıl taşınırım” sorusuna kalıcı ve sorunsuz olarak çözüm üreten, gönül rahatlığıyla bundan sonra da tercih ve tavsiye etmeye devam edeceğim bir şirket , ekibi çok başarılı,her şey için teşekkür ederiz…

  • Sabah erken saatlerde 5 kişilik bir ekip ile geldiler. Özverili ve profesyonelce ürünlerimi paketlediler. Kısa bir surede 3+1 evi 3 saat gibi bir surede kamyona yüklediler. Yine kısa sürede kurulumu gerçekleştirdiler. Süreç boyunca çok saygılı bir tutum içindeydiler. Fiyat olarak da telefonda 5,6 yerden fiyat aldım en uygunuydu. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.??

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın