Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Evin ya da ofisin kimi zaman farklı bir adrese taşınması gerekmektedir. Bu durumda da profesyonel ekibimiz ve modern nakliyat yöntemlerimiz ile Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Uzun yıllardır firmamızı tercih eden kişiler için taşınmayı sıkıntılı ve yorucu bir süreç olmaktan çıkartmaktayız. Modern nakliyat yöntemleri geliştirmekte ve eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Dinamik ekibimiz ile sadece eşyaların nakliyesini değil aynı zamanda toplanması ve yerleştirilmesi işlemini de yapmaktayız. Bu sayede yorulmadan yeni evinizde normal hayatınıza başlamanızı sağlamaktayız.

Ücretsiz ekspertiz yapmakta ve taşınmadan önce evinize yapacağımız ziyaret ile öncelikle bütçenize uygun olacak fiyat teklifini hazırlamaktayız. Daha sonra ise taşınmak için uygun olduğunuz günü öğrenerek taşınma planı oluşturmaktayız. Kararlaştırılan günde yetkili arkadaşımızın koordinasyonunda olan ekibimiz adresinize gelmekte ve Beylikdüzü evden eve nakliyat gerçekleştirilmektedir. Çıkabilecek aksilikler önceden tahmin edilerek önlem alınmakta ve bu şekilde tam zamanında nakliyenin tamamlanması sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat

Sizler için çok kıymetli olan eşyalarınızın zarar görmemesi birinci önceliğimizdir. Bu amaçla paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu işlemi uzman ekibimiz ile yapmakta ve her eşyanın cinsine uygun malzeme ve teknik kullanmaktayız. Bu şekilde maksimum koruma sağlamakta ve içiniz rahat olarak taşınabilmenizi sağlamaktayız. Eşyaları dikkatle toplamanın ardından konforlu bir nakliye süreci oluşturmak için portatif yük asansörü kullanmaktayız. Bina önüne getirip kurduğumuz asansör ile eşyaları araca yüklemekteyiz. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansörü kullanmaya devam etmekteyiz. Bu şekilde taşınma süresinin de kısalmasını sağlamakta ve yaşanan taşınma stresinin kısa zamanda ortadan kalkmasını sağlamaktayız.

Beylikdüzü evden eve nakliyat sırasında kapalı kasa içleri geniş araçlar kullanmaktayız. Düzenli olarak yenilediğimiz araçların içlerini süngerle kaplamakta bu şekilde trafikte olacak sarsıntıların eşyalara zarar vermesini önlemekteyiz. Profesyonel sürücülerimiz araçları mümkün olan en düzgün ve kısa yollardan hedef noktaya ulaştırmaktadır. Eşyaların yeni adrese ulaşmasının ardından evin içine almakta ve yerleştirilmesi işlemini yaptıktan sonra da adresinizden ayrılmaktayız. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi online ya da telefonla müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Comments

  • Hız ve çalışanların nezaketi çok iyiydi. Anten ayaklarının unutulması ve bir masanın vidalarının kırılmış olması dışında sorun yaşamadık. Teşekkürler.
    Beylikdüzü evden eve nakliyat…

  • Yeni bir başlangıçta kimse sorunlarla karşılaşmak istemez. Ev taşıma işi her ne kadar eşya aktarımı gibi basit gözükse de ince detayları vardır. İşin uzmanlar ve kaliteli bir ekiple yapılması eşyalarınız ve sizin sorunsuz bir taşınma gerçekleştirebilmeniz için oldukça önemlidir. nakliyat evden taşıma konusunda oldukça tecrübelidir. Profesyonel çalışanları ve uygun araçlarıyla size sorunsuz bir hizmet sağlar. evden eve nakliyat evinizdeki eşyaların de montajından montajına kadar bütün süreç ile yakından ilgilenir.

  • Güleryüzlü ve çalışanları işlerinde usta ekipleri ile hasarsızca tüm eşyalarımı taşıdılar ve hiç hasar vermediler. Herkese tavsiye ederim. Beylikdüzü evden eve nakliyat:)

  • İşlerini başarılı bir çalışma ile hızlıca yürütebilen bir firma çok iyi bir hizmet aldım efenfi güler yüzlü insanlar çok teşekkür ediyorum hep böyle olmanızı tavsiye ederim iyi çalışmalar

  • Firmamizin kasa taşıma işlemini Beylikdüzü evden eve NAKLIYE ile gerçekleştirdik.Profesyonel kadro ile taşıma gerçekleşti nakliye işlemlerinde tercih edilmesi gereken bir firmadır.

  • Çok hızlı sorunsuz kalifiye personel ile geldiler. Toplama çok hızlı ve güvenli kurma ise size sora sora nasıl isterseniz o şekilde kurdular. Eksik kırık dökük çizik hiçbir malzemem olmadı. Ellerine sağlık. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.bende tercih ettim. Çok memnun kaldım

  • Beylikdüzü evden eve Nakliyat Yöneticilerine 2 Haziran Cumartesi Günü, Sarıyer yeni Uyum’dan bitişikteki siteye firmanız tarafından taşındık. Başta olmak üzere ekip son derece dikkatli, çalışkan ve tecrübeli idi. Doğrusu Aksa Nakliyat ile taşınmamızdan hiç bir şey aksamadı. Şahsınızda, ekibine teşekkür ederim. Lütfen bu teşekkürümü onlara da iletiniz. Böyle Dürüst çalıştığında, işlerinizin giderek daha da artacağına inanıyorum.??

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın