Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat firmaları alanında en iyi hizmet veren firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız. Uzman personel kadromuz sayesinde verdiğimiz her hizmetin altından başarılarla kalmış bulunmaktayız. Eşyalarınız bizimle güvende olup onlara en az sizler kadar değer vermekteyiz. Zarar görmelerine kesinlikle izin vermemekteyiz. Kaliteli malzemelerle ambalaj ve paketlemesi yapılır. Ardından araçlarımıza yüklemekteyiz. Son model araç filosuna sahip bir firma olarak Türkiye’nin her yerine araç çıkarma kapasitesine sahibiz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat durumunda tarafımızca eşyalarınızı sigortalamaktayız. Olası bir durumda hasar sözleşmesi yapmaktayız. Eşyalarınızı bize emanet ederek hata yapmadığınızı bilmenizi isteriz.

 

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Eyüp evden eve nakliyat hizmetimizin yanı sıra büro taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka ve fabrika taşımacılığı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olan personel kadromuz sizlerin fikirlerini önemseyerek fikirleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen göstermektedir. Evden eve nakliyatta olduğu gibi bu hizmetlerimizde de eşyalarınızı sigortalamaktayız.  Gerektiğinde asansörlü taşıma talebinde bulunmanız halinde hizmetinize yönlendirmekteyiz.

Firma olarak kendimizi her geçen gün değiştirmekte ve geliştirmekteyiz. Günümüz yaşam koşullarına bizde ayak uydurmaktayız. Sizlerin herhangi  bir mağduriyet yaşamamanız adına personellerimize eğitim vererek sizlere kaliteli hizmet sunmanın peşindeyiz.  Güvenilir  ve hızlı hizmet vermek her firmanın harcı olmayacağı gibi dolandırıcı firmalara dikkat ediniz. Zira eşyalarınız zarar görebilir.

 

Eyüp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetlerin karşılığında makul fiyatlarla çalışmaktayız. Daha önce dediğimiz gibi ucuz dediğiniz her firma ucuz olmayabilir. Aksine dolandırıcı bir firma olabilir. Firmamızın her aracının ayrı ayrı taşıma belgesi onayı mevcut durumdadır. Ucuz diyerek anlaşma yaptığınız firmanın eşyalarınıza zarar getirme olasılığı oldukça yüksektir. Bunun yerine kendiniz bir kamyon kiralamanız yeterli olacaktır ama bizler sizlerin yorulmasına ve eşyalarınızın zarar görmesine kesinlikle izin vermemekteyiz. Siz nasıl bıraktıysanız o şekilde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz expertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın boyutuna ve kalitesine göre paketleme malzemeleri kullanarak size bir ücret çıkartabiliriz. Siz de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden yararlanarak fiyat talep edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments

 • Taşıma sırasında olan tüm arkadaşların eline sağlık. Her şey çok güzel bir şekilde oldu, hiçbir eşya zarar görmeden İstanbul Eyüp den Üsküdar’a özenli bir şekilde taşındı, her şey için teşekkür ederim.??

 • Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetimizde Eyüp evden eve nakliye isteyen bireyler kaliteli taşımacılık bir ev taşıma firmasına ihtiyaç duymaktadır. Eyüp sultan Ofis taşımacılığı da yapan firmamız asansörlü ve tavsiyelidir.

  Ancak firma araştırmaları sırasında karşılaşılan yüksek maliyetler nedeniyle pek çok müşteri mağdur olmaktadır.

  Eyüpsultan nakliyat hizmeti veren firmamız ise, fiyat noktasında ciddi indirimler gerçekleştirmektedir.

  1+1 ve 2+1 gibi daireler 900 tl’den başlayan fiyatlar ile taşınmaktadır. Ayrıca talep edilen adreslere en kısa süre içerisinde ulaşım sağlanmaktadır.

  Eyüpsultan nakliyat firmamız, ofis, ev, parça eşya ve site taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

  Özellikle de semtler arasında gerçekleştirilen sevkiyatlar için herhangi bir araç yakıt ücreti talep edilmemektedir.

  Eyup Evden Eve Tasima şehir içi nakliye personelleri, kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile vermektedir.

  Evden Eve Nakliyat Eyüp firmamız, paketleme, montaj ve kurulum noktasında her türlü desteği sağlamaktadır.

 • Bir cok kez şehir değiştirdim bu yüzden bir çok kez de nakliye sirketi deneyimledim ve en nemeun kaldigim yer burasi oldu bana cok tavsiye ettiler bende herkse tavsiy ederim

 • Evimi çok güzel taşıdılar eşyalarımin hiçbiri kırılmadi çok teşekkür ederim iyiki varsınız emeğinize sağlık çok profesyonel çalışıyorlar Eyüp evden eve nakliyat…

 • NAKLİYAT anlamında iyi kaliteli hizmetleri var. Güler yüzlü personel ve güvenilir taşıma yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım. Teşekkürler İSTANBUL EYÜP EVDEN EVE NAKLİYAT ???

 • Kolay erişim ve güvenilirlik bizler için en önemlisiydi. Bir çok firma ile görüştüm ama kolay erişimden dolayı bu firmayla çalıştık. Sorunsuz bir şekilde tüm eşyalarımız yerine ulaştı. Her konuda bilginin verilmesi içimizi rahatlattı ilginiz ve alakanız için teşekkür ederiz

 • Bu kadar yardımcı olan, profesyonel piyano taşıması olan firma ile ilk defa çalıştık. İnanılmaz memnun kaldık. Patron ve diğer bütün arkadaşlara çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle inşallah Eyüp evden eve nakliyat ?

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın