Fabrika Taşıma

Kurumsal taşımacılık sektöründe kendine yer edinmiş olan firmamız evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat sektörlerinde göstermiş olduğu profesyonelliği fabrika taşımacılığı hizmetlerindede siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile fabrikada bulunan eşyalarınızı ve makinalarınızı dilediğiniz adrese sorunsuz ve kusursuz aynı zamanda sigorta kapsamında büyük bir titizlik içerisinde ustaca bir şekilde taşıyoruz. Fabrika taşımacılığı diğer evden eve nakliyat gibi hizmetler ile hiç bir benzerlik dahi taşımamaktadır. Zaten küçük firmalar bu işi yapmak istemez böyle bir sorumluluğun altına girmek istemezler. Firmamız yılların bilgi birikimi ve tecrübenin getirmiş olduğu güven duygusu ile sizlere hizmet sunmaktayız.

ÖZEL KRAFT KAĞITLI ELYAFLI BALONLU KÖPÜK
MUKAVEMETİ YÜKSEK BARDAK VE TABAK KOLİLERİ
ÖZEL ASKILI ELBİSE KOLİSİ, ÖZEL HURÇ VE HALI POŞETLERİ
ARAÇ İÇİNDE ÖZEL MOBİLYA BATTANİYELERİ
SANAYİ TİPİ STREÇ FİLM VE ŞİLTE (SÜNGER)
ÖZEL YATAK AMBALAJLARI VE HAVALI NAYLONLAR

Tüm nakliye işlemlerinizde hizmetinizdeyiz

1985 yılından beri yerine getirmiş olduğumuz nakliye hizmetlerinin tamamına yakınında %100 müşteri memnuniyetini yakaladık. Her müşterimizin bize gelecekte referans olarak büyümemizde katkı sağlayacağı bilinciyle hareket ettik. Elimizden gelen tüm imkanları seferber ederek hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizi memnun etme gayreti içerisinde olduk.

En uygun fiyat ve kullanılacak ekip ve ekipmanın belirlenmesi için

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak ister misiniz?

Flaş Evden Eve Nakliyat

Flaş Nakliyat olarak değerlerinizi taşıdığımızın bilincinde hareket ediyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden faydalanarak işlerimizi kolaylaştırmayı ve oluşabilecek sorunları minimuma indirgemeyi sağladığını düşündüğümüz için son teknolojik yeniliklerden her taşıma işlemimizde yararlanmaya gayret gösteriyoruz.

Tüm taşımalarımızı sigorta kapsamında gerçekleştirdiğimiz için oluşabilecek doğal kaza ve sorunlara karşıda siz değerli müşterilerimizin eşyalarını garanti altına almış bulunuyoruz. Firmamız yılların bizlere yüklemiş getirmiş olduğu tüm tecrübelerimizi her taşıma işlemimizde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

En uygun fiyat garantisi için taşınmanın gerçekleşeceği yere ekip arkadaşımızı göndererek kullanılacak malzeme, ekipman ve ekip belirlemesi aynı zamanda uygun araç belirlemesi yapılarak en uygun fiyat çalışmasına olanak sağlıyoruz ve eşyalarınızı olabilecek en uygun fiyata yeni yerinize taşıma sözü veriyoruz.

DEĞER TAŞIYORUZ

Bizim için evden eve nakliyat değer taşımak demektir.

EKSPERTİZ HİZMETİ

En uygun çözüm için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

TEKNOLOJİK ÇÖZÜM

Asansörlü taşıma ile teknolojik çözümler sunuyoruz.

YERİNDE KURULUM

Hizmetlerimiz dahilinde yerinde kurulum hizmeti veriyoruz

SİGORTA POLİÇESİ

Özel depo sigorta poliçesiyle eşyalarınızı güvende tutuyoruz.

PAKETLEME HİZMETİ

Eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme hizmeti

HİZMET KAPSAMINA GİRMEYEN İŞLEMLER:

AVİZE VE PERDE MONTAJI
KLİMA SÖKÜMÜ VE MONTAJI
ANKASTRE MONTAJI
ŞOFBEN MONTAJI
ÇANAK ANTEN MONTAJI
DUVAR DELİMİ VB.

Ekibimizde bulunan tüm arkadaşlarımız firmamız tarafından sigortalı olarak çalıştırılmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlarımız ve araçlarımız son teknoloji ile donatılmış olup tüm taşıma ihtiyaçlarına cevap verebilecek altyapıya sahiptir.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm hizmetlerimiz oluşabilecek sorun, doğal kaza ve hasarlara karşı sigorta kapsamındadır.

Tam Zamanında Hizmet

Söz verdiğimiz zaman içerisinde taşımanın gerçekleşeceği yerde oluyoruz ve tüm işlemlerinizi bitiriyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Bizlere daha kolay ulaşabilmeniz adına 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Güngören Şubeyi Arayın