Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığına sektördeki yenilikleri sürekli takip eden yapısı ile önemli yenilikler getiren ve Kadıköy evden eve nakliyat tercihlerinde ilk akla gelen firmalardan olan firmamız, sunduğu hizmetleri en uygun koşullar kapsamında müşterilerine sağlamaktadır. Eğer ev taşımacılığını bir endişe ve korku olmasından çıkarmak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilir ve uzman kadrosu sayesinde kaliteli taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda Kadıköy nakliye şirketi olarak firmamız, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti de sunmakta olup mesafenin uzunluğu ya da kısalığına bakılmaksızın müşterilerine itina ile hizmet vermektedir. Çünkü taşımacılığın eşya sahipleri için son derece zorlu bir süreç olduğunu bildiğimizden, bu süre zarfında müşterilerimizin gönül rahatlığı duymalarını her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Ev Taşımacılığını Nasıl Yapıyoruz?

Kadıköy evden eve nakliyat konusunda güler yüzlü, her biri sektörün içinden yetişmiş, alanında uzman çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Uyguladığımız meslek politikası gereğince müşterilerin en uygun fiyatlara en yüksek kalitede hizmet almasını sağlayan firmamız asansörlü nakliye, sigortalı taşımacılık gibi nakliye konusunda güven verici hizmetler sunmaktadır.

Kadıköy sigortalı nakliye kapsamında eşyalarınızın hiçbir koşulda zarar görmesini istemiyor ve oluşacak hasarlardan maddi olarak etkilenmek istemiyorsanız içiniz rahat olabilir. Her hizmetimizde olduğu gibi eşyaların taşınmasına azami dikkat göstermemize rağmen bazı durumlarda, beklenmedik olaylar sonucunda eşyalarınız zarar görebilir. Böylesi durumlar için sizin için çok kıymetli ya da maliyeti yüksek eşyalarınızı güvence altına almak istiyorsanız, sunduğumuz sigorta hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sigorta hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görseler bile oluşan maddi hasar tarafınıza ödenmektedir. Bu sayede taşınma esnasında iç rahatlığı ile eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz.

Kadıköy Asansörlü Nakliye Hizmeti

Sunduğumuz nakliye hizmetleri arasında öne çıkan asansörlü hizmetimiz sayesinde eşya taşımacılığını en güvenli ve kolay bir hale getiriyoruz. Asansörlü taşımacılık, binaların yüksekliğine bakılmaksızın her türlü yapıdan eşyaların hızlı ve kolay bir şekilde taşınmasını içermektedir. Eski şartlar altında son derece yorucu ve zaman kaybettirici olacak bu tür taşınmalar için verdiğimiz Kadıköy asansörlü nakliye sayesinde, eşyalarınız her türlü bina yapısına göre kolay ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir.

Comments

 • Tayin sebebiyle taşınırken Kadıköy evden eve nakliyatın asansörlü sistemiyle kolayca taşındım. Hiçbir yere zarar vermeden sorunsuz bir şekilde taşıma yapıyorlar. Her şey taşıma ile de bitmiyor. Montajına kadar kusursuz bir şekilde işlerini düzgünce yapıyorlar. Bizzat deneyimlerim.

 • Gerek eşyaları taşırkenki titizlikleri gerekse güleryüzlü çalışanları ile rakiplerinde farklarını belli ediyorlar.

 • Taşıma öncesi gelip eşyaların durumuna ve miktarına baktılar. Ona göre uygun araç ve ekipman getirdiler. Eşyaları titizlikle paketleyip araçlarına çok güzel yerleştirdiler. Kadıköy nakliyat ekibine çok teşekkürler ederiz.

 • Şehirler Arası Taşımacılık yapan firmamız Eşyalarınızı itina ile ambalajlar söker paketler, sorunsuz bir şekilde Personelimiz tarafından araca yüklenir. Zamanında ve gününde gideceği adrese teslim edilir.Kadikoy Nakliyat İstanbul ve tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Eşya ambalajlama ve müşterilerimizin isteğine bağlı olarak toplama ve kurma işlemlerini yapmaktadır.

 • En memun kaldigim nakliye sirketi bir cok nakliye sirketi denedik ama en guzeli kadıköy nakliyattı herkese şiddetle tavsiye ederim

 • İlk defa böyle kaliteli hizmet veren bir firma gördüm ve direk bu firmayi denemek istedim ve çok memnun kaldım firmaya teşekkür ederim Kadıköy Evden Eve Nakliyat

 • ev eşyamızı taşıması için firmayı aradık hemen gelip paketlediler eşyalarımızda kırılma çizilme olmadan teslim ettiler uzman personel çalışıyor fiyat uygun aldılar tavsiye ederim.
  KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT ??

 • Bir taşıma ancak bu kadar güzel olur.ben öğretmenim meslek gereği çok taşınmak zorunda kaldım arkadaşların tavsiyesi ile tanıştım iyi bir ekip işi yaptılar gerek ambalaj gerek yerleştirme gerekse kirlenerek eşyaları strej ile kaplamaları güzel bende size tavsiye ederim arkadaşlar teşekkür ederim iyi çalışmalar.

 • Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım hem böyle ağır eşyaları -benim ağır kutum vardı- kısa süre içinde ucuza bir fiyata taşımaları beni memnun etti.Başarılar dilerim . Çok teşekkürler KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT ⭐⭐⭐⭐⭐

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın