Kartal Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığında sektöre getirdiği uzman hizmet anlayışı ile öne çıkan firmamız, Kartal evden eve nakliyat seçenekleri arasında en uygun fiyatları ve yüksek kalite hizmeti sunmaktadır. Bu sayede, yıpratıcı ve zorlu bir süreç olan ev nakliyesini eşya sahipleri için güler yüzlü kadromuz ve sürekli bakımları yapılan geniş ekipmanlarımız ile kolay bir hale getiriyor, bu süreci mutlu bir şekilde geride bırakmanızı sağlıyoruz.

Ev nakliyesinin son derece özel olduğunu bildiğimiz için tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin mağdur olmayacağı, işlerinin bir an önce görüleceği alanlara öncelik veriyor ve kısa süreler içerisinde işlemlerinin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Ev Taşımacılığında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kartal evden eve nakliyat konusunda önceliğimiz eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasıdır. Bunun ev taşımacılığı için son derece önemli olduğunu bildiğimiz için meslek kurallarımız şu kriterlere dayanmaktadır;

 • Tüm çalışanlarımız müşteri odaklı ve onların isteklerini karşılayacak düzeydedir. Taşınmayı zorlu bir süreç haline getirmemek adına çalışanlarımızın deneyimli ve sektör içerisinden olmasına azami dikkat göstermekteyiz.
 • Geniş araç filomuz ve gerek kısa gerekse uzun mesafeler için en uygun hizmeti sunan firmamız, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için tüm önlemleri almaktadır. Mesafeden bağımsız olarak eşyalarınız özenli bir şekilde teslim edilmektedir.
 • Nakliye sektöründe sık görülen ve eşyaların karışmasına, ezilmesine ya da benzeri durumlara sebep olan başka eşyalar ile taşımamaya özen gösteriyoruz. Bu durumda kendi eşyalarınız için özel araçlarımızı kullanıyoruz.
 • Eşyalarının hiçbir koşulda zarar görmemesini isteyenler için özel Kartal sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu sayede eşyalar ön görülmeyen sebeplerden zarar görseler bile oluşan hasar sigorta tarafından karşılanmaktaedır.

Ev Taşımacılığını Ekonomik Hale Getiriyoruz

Kartal nakliyeci seçenekleri arasında sunduğu uzman hizmet anlayışı ile öne çıkan firmamız tüm hizmetlerinde müşterileri için en uygun fiyatları sunmaktadır. Sunduğumuz bu fiyat seçenekleri ile her kesime hitap edebilen yapıda olan firmamız, taşımacılığı kolay hale getirmek adına asansörlü hizmeti de kullanmaktadır. Kartal asansörlü nakliye hizmeti sayesinde her türlü binanın yapısına bakılmaksızın hızlı ve pratik şekilde nakliye işlemi sağlanmaktadır.

Comments

 • Eşyalarımı kolaylıkla, hassas ve dikkatli bir taşıma ile yeni evime yerleştirdiler. Eşyalarda en ufak bir çizik bile olmadan hasarsız eksiksik bir taşıma yapıyorlar. Kartal evden eve nakliyatı ekibi profesyonel bir iş çıkarıyor

 • Eşyalarımızı düzgün ve nizami bir şekilde taşıyıp götürdüler Güleryüzlü çalışanları ve profesyonel ekibiyle çok teşekkürler

 • Eşya taşımaları çok güzel ve ilgili alakalıydılar. Çalışanları çok çalışkan ve düzgün kişilerdi. Ciddi, dikkatli ve işlerine saygıları vardı. Tüm eşyaları sarıp sarmaliyorlar. Hiçbir zarar gelmedi eşyalara Çok Teşekkür ederiz Kartal nakliyata…

 • Ofis ve iş yerlerinizi özel ofis taşıma ekibimizle planlı ve dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Elektronik eşyalar başta olmak üzere tüm eşyanızı ambalajlayarak güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırıyoruz Bir süreliğine kullanmayacağınız eşyalarınızı özel depolarımızda güvenli ve temiz bir şekilde depoluyoruz ve tekrar ihtiyacınız olduğunda belirttiğiniz adrese getirerek sağlam bir şekilde size teslim ediyoruz.

 • Kartal evden eve nakliyattan baya memmun kaldım her şey harikaydı cok temiz ve titiz bir şekilde taşıdılar herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Verdiğim parayla hizmeti kıyaslarsak paramın kat kat üstü bir hizmet aldım ve çok memnun kaldım ellerine kollarına emeklerine sağlık başarılar dilerim efenim. teşekkürler KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT ??

 • Gerçekten mükemmel bir nakliyatcı Nakliye işi yaptırdım taşımaları paketlemeleri kaliteli çalışanları güler yüzlü çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorumm KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT…

 • Genel olarak oldukça olumlu bir taşınma süreci geçirdik. Belirtilen saatte adrese gelindi, eşyalar paketlendi ve araca yüklendi, yük asansörünün içinin kaplanması talebimizi de hemen yerine getiriler, dolayısı ile asansöre herhangi bir zarar verilmemiş oldu. Yeni adrese eşya yerleştirme işlemleri de benzer şekilde hızlı ve sıkıntısız şekilde gerçekleşti.tesekkur ederiz

 • Bir bilardo kafe bar açayım dedim bilardo masalarını getirecek adam bulamadık sonunda bu şirket ile iletişime geçtik hem ucuza hemde hasrsuz bir şekilde bilardo masamızı taşıdılar çok memnun kaldım başarılar.
  TEŞEKKÜRLER KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT ?

Bir cevap yazın

Güngören Şubeyi Arayın